Makine ndarese e ekranit me prekje LCD Separator Machine

10,500 L

Ka stok

KODI: i-00101136 Kategori: ,

MAKINE NDARESE E EKRANIT LCD

Makine ndarese e ekranit LCD te pajisjeve elektronike te ndryshme dhe smartphoneve iPhone Samsung Edge LCD etj.

Pllaka fikson ne menyre te sigurt telefonin dhe me ane te ngrohjes se saj mundeson shkeputjen e ekranit lcd nga xhami.

Butonat e siperm dhe te poshtem korrespondojne me uljen dhe ngritjen e temperatures.

Funksionim i shpejte dhe preciz, me zhurme te ulet pune.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 2 kg
Lloji

Vegel Pune

Ngjyra

Be the first to review “Makine ndarese e ekranit me prekje LCD Separator Machine”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makineri ndarese ekrani online ne dyqan taxi

Makine ndarese e ekranit me prekje LCD Separator Machine