Makine garash me telekomande Roadster

3,090 L

Ka stok

KODI: b221210025 Kategori: , ,

MAKINE GARASH ME TELEKOMANDE

Makine garash me telekomande qe imiton realen me permasa te shkalles 1:14 dhe pamje realiste Roadster.

Fale dritave LED te makines do mund ti mbaje te argetuar femijet edhe ne erresire.

Me bateri te perfshire dhe telekomande. Funksionet e levizjes te makines jane drejtimi perpara-prapa dhe djathtas-majtas.

Informacione:

  • Makine garash imituese e Range Rover
  • Vjen ne ngjyre te bardhe
  • E pershtatshme per femije mbi 6 vjec

Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Lodra me Telekomandim

Ngjyra

Be the first to review “Makine garash me telekomande Roadster”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makina me telekomande roadster online ne dyqan taxi

Makine garash me telekomande Roadster