Magnetic Cleaner | Pastrues per xhamat me dy furca

1,390 L

Ka stok

  • Pastrues me dy furca
  • Perbehen nga magnete
  • Arrijne edhe ne lartesi te medha
  • Praktike dhe rezistente
KODI: magnetic-windows-cleaner Kategori: ,

MAGNETIC CLEANER

Pastrues per xhamat e shtepise suaj | Bli Online

Magnetic Cleaner eshte nje pastrues per xhamat me dy pjese. Porosit tani ne Dyqani Taxi per ta perfituar me cmimin me te mire.

Pastrues per xhamat me dy furca

Pastruesi per xhamat me dy furca eshte nje pajisje e nevojshme per te pastruar xhamat pa perdorur nje sforco te madhe dhe pa u lodhur. Ato jane tejet praktike edhe shume lehte te menazhueshme per te pastruar edhe xhamat te cilet gjenden ne lartesite ku ju nuk mund te arrini pa rrezikur. Te dyja furcat ose pjeset jane te perbera nga magnete te fuqishem qe i mbajne ato te terhequra nga njera-tjetra.

  • Pastrues me dy furcapastrues-per-xhamat-me-dy-furca
  • Perbehen nga magnete
  • Arrijne edhe ne lartesi te medha
  • Praktike dhe rezistente

Blerje Online ne Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

pastrues per xhamat

Ngjyra

Dergo vleresimin tend

Vleresime

Nuk ka vleresime

Double sided Windows magnetic cleaner

Magnetic Cleaner | Pastrues per xhamat me dy furca

WhatsApp chat