Lodra me fryrje ne forma kafshesh Bouncy animal

1,690 L

Ka stok

KODI: C-200620-919 Kategori: , ,

LODRA ME FRYRJE NE FORMA KAFSHESH

Lodra me fryrje ne forma te ndryshme kafshesh, te pershtatshme per moshat mbi 3 vjec.

4 kembet e forta e bejne me te sigurt per te vegjlit te ulen dhe te kercejne ne te. Fryhet lehtesisht ne pak caste me ane te nje pompe ajri dhe shfryhet serish pa zene hapesire.

Bere nga materiali PVC i bute dhe miqesor ndaj lekures, i cili pastrohet lehte.

I pershtatshem per moshat 3+, lodrat ndihmojne ne koordinimin, forcimin e muskujve dhe ekuilibrin.


Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

Lodra

Ngjyra

,

Be the first to review “Lodra me fryrje ne forma kafshesh Bouncy animal”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

lodra me fryrje per femije online ne dyqan taxi

Lodra me fryrje ne forma kafshesh Bouncy animal