Loder pellushi qe flet | Purple Unicorn dancing

1,900 L

Ka stok

KODI: Q-9876930304 Kategori: ,

LODER PELLUSHI QE FLET UNICORN

Loder pellushi ne forme Unicorni qe flet dhe kercen per argetimin e femijeve.

Keta njebriresh prej pelushi jane dhurata e persosur per kete fundvit per vogelushet tuaj.

Mund te flase dhe te perserise ate qe thate.

Mjafton ti vendosni bateri dhe ata do te ecin, do të tundin bishtin dhe do te luajne muzike.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Lodra

Ngjyra

Be the first to review “Loder pellushi qe flet | Purple Unicorn dancing”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

loder unicorn per femije blerje online ne dyqan taxi

Loder pellushi qe flet | Purple Unicorn dancing