Llastik mbrojtes per duart | Copper Fit

690 L

Ka stok

KODI: 998876543530739 KATEGORIA:

LLASTIK MBROJTES PER DUART | COPPER FIT

Llastik mbrojtes per duart ideal per lehtesimin e dhimbjeve te muskujve, korrigjimin e postures se dores dhe mbrojtjen e kyceve.

Bere nga pelhura me cilesi te larte,e cila nuk krijon bezdi gjate perdorimit dhe eshte shume e lehte per tu mbajtur.

Fleksibilitet i larte dhe ajrosje fale perberjes se saj. Teper praktike per tu perdorur edhe gjate sporteve te ndryshme.

Krijuar per te ndihmuar ne mbeshtetjen e muskujve, tendinave dhe nyjeve te ngurta dhe te lenduara.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

llastik mbrojtes

Ngjyra

,

Be the first to review “Llastik mbrojtes per duart | Copper Fit”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

llastik mbrojtes per duart blerje online ne dyqan taxi

Llastik mbrojtes per duart | Copper Fit