Llampe me drita LED – Llampa per vrasjen e insekteve

1,890 L

Ka stok

  • Furnizimi me energji : USB
  • Madhesia : 13X13X22.8CM
  • Ngjyra : E Bardhe
  • Gjatesia e kordonit te energjise : 108cm
  • Fuqia e vleresuar: 5W
KODI: ECC-20620-012 Kategori: , ,

LLAMPA PER VRASJEN E INSEKTEVE

LLAMPE PER INSEKTET-LLAMBE ME DRITA LED

Llampa per vrasjen e insekteve me drita LED eshte nje pajisje elektronike e cila eshte 100 % e sigurt per njerezit edhe kafshet shtepiake sepse nuk permban kimikate, nuk leshon rrezatim edhe eshte plotesisht jo toksike.
Kjo llampe dallohet nga produktet e tjera te ngjashme, sepse nuk leshon aroma te çuditshme ose zhurma motorrike bezdisese, dhe fëmijët tuaj se bashku me ju vete do te keni nje mjedis shume me te shendetshem.

Kjo pajisje e mahnitshme eshte plotesisht e sigurt per te gjithe familjen!

LLAMPE PER INSEKTET ME DRITA LED

Ky produkt eshte jashtezakonisht i lehte per t’u perdorur nga te gjithe. Mund te lidhet me çdo pajisje nepermjet nje porte me USB. Llamba UV ka nje sensor te kontrolluar nga drita e cila mbyllet gjate dites dhe nates, ne varesi te preferencave tuaja.

Produkti vjen me nje dizajn praktik i cili ju lejon qe ta mbani ate kudo qe ju nevojitet. Forma e saj kompakte 20-40cm eshte perfekte per te pasur nje transport apo levizshmeri shume te lehte te saj.

Kjo llambe eshte shume e lehte per t’u pastruar dhe ju mund ta perdorni sa here te deshironi pa u shqetesuar per pastrimin e saj.

SPECIFIKIMET MOSQUITO KILLER LLAMP DRITA LED VRASES INSEKTESH PRODUKT ONLINE DYQAN TAXI

Furnizimi me energji : USB

Madhesia : 13X13X22.8CM

Ngjyra : E Bardhe

Gjatesia e kordonit te energjise : 108cm

Fuqia e vleresuar: 5W

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire ne treg dhe paguaj ne dorezim.

 

Detaje Produkti

Pesha0.1 kg
Lloji

Llampe kundra Mushkonjave

Ngjyra

Be the first to review “Llampe me drita LED – Llampa per vrasjen e insekteve”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

MOSQUITO KILLER LLAMP DRITA LED VRASES INSEKTESH PRODUKT ONLINE DYQAN TAXI

Llampe me drita LED - Llampa per vrasjen e insekteve