Litar per tharjen e rrobave 4.2 meter

1,790 L

Ka stok

Litar per tharjen e rrobave

Dizajni i nderpreresit rrotullues

Dizajn praktik per hapesira te vogla

Mban deri ne 20 kg peshe

KODI: litar-per-tharjen-e-rrobave Kategori: ,

LITAR PER THARJEN E RROBAVE  4.2 METER

Litar me ngjitje adezivi ne mur per te bere me te thjeshte procesin e nderjes dhe tharjes se rrobave.

Trupi i ABS me kllapa alumini dhe linja prej celiku inox, rezistente ndaj konsumit dhe ndryshkjeve, eshte i persosur per ambientet te cilat nuk kane shume hapesire.varese rrobash blerje online dyqan taxi

Terhiqet lirisht, eshte teper kompakte. Mund te mbyllet dhe te zgjatet ne gjatesine e deshiruar deri ne 4.2 meter, gjithashtu mund te mbaje nje peshe maksimale prej 20 kg.

Shume i thjeshte per tu instaluar, ju mund ta vendosni vetem me ane te ngjiteses ose mund ta montoni ne mur me vida. Ka aftesi te forta ngjitese keshtu do te jeni te sigurt qe nuk do te bjere.

Me nje dizajn elegant dhe permasa shume praktike vetem 116 x 81 x 59 mm, do te pershtatet mjaft mire ne cdo hapesire.

Shume funksional per te varur lloje te ndryshme rrobash, peshqire, carcafe, etj. Nje zgjidhje e shkelqyer ne rastet kur ju mungon hapesira dhe nuk mund te instaloni nje litar rrobash te perhershem.

I pershtatshem per tu vendosur ne tualet, dhoma dushi, lavanderi, ballkon etj.  Mund te instalohet ne cdo siperfaqe te rrafshet metal, pllaka, qeramike, derrase etj.

Specifika

  • Materiali i trupit: ABS + Alumini
  • Materiali i litarit: celik i pandryshkshem
  • Metoda e instalimit: Me ngjitje ose montim ne mur
  • Permasa 12,1 x 8,7 x 5,95cm
  • Pesha: 442g

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Litar per tharjen e rrobave 4.2 meter”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Laundry Clothesline Wall Hanging dyqan taxi

Litar per tharjen e rrobave 4.2 meter