Litar per fitness | Body Trimmer | Multifunksional

1,190 L1,890 L (-37%)

Ka stok

  • Material: Latex me cilesi te larte gome.
  • Madhesia: 52cm * 28cm.
  • Funksioni: Fitnes, Slimmimg.
  • Rezistence e larte.
  • Ju lejon të tonifikoni dhe skalitni çdo grup muskujsh.
KODI: 2053861743072 Kategori: , , ,

LITAR PER PALESTER MULTIFUNKSIONAL

LITAR PER FITNESS-BODY TRIMMER

Nese jeni duke kerkuar per nje mjet multifunksional i cili do t’ju ndihmoje te humbni ne peshe, te tonifikoni trupin, te keni muskuj te formuar dhe te jeni te shendetshem nuk keni pse kerkoni me teper. Litari Body Trimmer ju jep zgjidhje per te gjitha keto shqetesime.

LITAR BODY TRIMMER

Me kete litar ju mund te kryeni 4 deri ne 5 ushtrime te ndryshme.

Ai eshte shume i thjeshte ne perdorim, duke i dhene nje qendrueshmeri stervitjes tuaj ne krahasim me litaret e tjeret qe ju mund te keni perdorur gjate ushtrimeve tuaja fizike.

Litari nuk ju bene qe te ndjeni dhimbje te muskujve gjate stervitjes apo pas saj pasi jeni praktikuar disa here, ndryshe sic mund te kete ndodhur me litaret apo llastike e tjere.

Ai ju ndihmon ne rezistencen edhe forcen e trupit.

Me ju mund te kryeni levizje anesore, te perparme dhe pas trupit tuaj duke vene ne levizje te gjithe muskujt.

Ai eshte i perbere nga nje material shume i forte por i lemuar duke mos e lejuar doren tuaj te rreshqasi prej tij.

Me te ju mund te beni levizje vertikale dhe horizontale ne varesi te ushtrimit tuaj duke e ngritur ne ate menyre te tille per poshte-larte.

SPECIFIKAT

Material: Latex me cilesi te larte gome.Latex Resistance Body Trimmer llastik ushtrime dyqan taxi

Madhesia: 52cm * 28cm

Ngjyra: E verdhe

Funksioni: Fitnes, Slimmimg

Mund te perdoret edhe ne shtepi, pervecse ne palester, natyre etj

Rezistence e larte.

Ju lejon të tonifikoni dhe skalitni çdo grup muskujsh.

I pershtatshem per burrat si edhe per grate.

Mund ta merrni kudo me vete.

Bli online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Ngjyra

Lloji

litar per stervitje

Be the first to review “Litar per fitness | Body Trimmer | Multifunksional”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Latex Resistance Body Trimmer llastik ushtrime dyqan taxi

Litar per fitness | Body Trimmer | Multifunksional

1,190 L1,890 L (-37%)

Shto ne Shporte