Litar elastik multifunksional | Elastic Rope | Fitness

1,290 L

Ka stok

  • Materiali: TPE
  • Madhësia: 1.2 m
  • Pesha: 500 g
  • Lidhje metalike
  • Me rezistence te larte.
  • I sigurt dhe i qendrueshem.
  • Shton intesitetin e levizjeve.
KODI: 20082006 Kategori: , , ,

LITAR ELASTIK PER USHTRIME FIZIKE

ELASTIC ROPE – MULTIFUNKSIONAL

Litari elastik eshte nje aksesor shume i rendesishem per njerezit qe jane te fiksuar pas palestres por edhe per ata qe po punojne fort per nje trup te bukur. Ky litar elastik shume-funksional do te jete zgjedhja juaj me e mire.

Ai ka te njejtat metoda stervitore si shtangat dhe eshte shume i levizshem, qofte ne vend ose i fiksuar diku.

RESISTANCE BANDS

Mjaft i fuqishem per te stimuluar muskujt tuaj.

ELASTIC ROPE IDEAL PER FITNESS

I perbere nga 5 litare me madhesi te ndryshme, ku secili perkon me nje peshe te caktuar dhe ju i rregulloni ata sipas preferencave tuaja.

Ky mjet stervitor eshte i pajisur me unaze kembesh, shtrengim dere, doreza dhe çante ruajtjeje, e cila mund te kryeje posture te ndryshme ushtrimesh dhe te arrije rezultate te ndryshme dhe shume efektive.

Keta litar ju ndihmojne te trajtoni muskujt tuaj duke i mbajtur ne peshen e duhur dhe me tonifikimin e duhur.

Litaret pervecse ndihmojne per pamje vizuale qe te duket gati perfeksioniste ndihmon edhe ne ruajtjen e nje shendeti shume te mire.

SPECIFIKIMETrripa stervitje elastik bli online dyqan taxi

Materiali: TPE

Madhësia: 1.2 m

Pesha: 500 g

Lidhje metalike

Me rezistence te larte.

I sigurt dhe i qendrueshem.

Shton intesitetin e levizjeve.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

litar per stervitje

Ngjyra

Be the first to review “Litar elastik multifunksional | Elastic Rope | Fitness”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

rripa stervitje elastik bli online dyqan taxi

Litar elastik multifunksional | Elastic Rope | Fitness