Leve kontrolli Ipega | Wireless Game Controller LED

3,500 L

Ka stok

KODI: i-2120732 KATEGORIA:

LEVE KONTROLLI IPEGA | WIRELESS GAME CONTROLLER

Leve kontrolli per lojera elektronike si Ps3, Ps4 krijon lidhje kompjuterike me PC per me teper lehtesi gjate lojerave tuaja te preferuara.

Duke perdorur teknologjine e lidhjes pa fisha Bluetooth me performance te larte “Blue 2.1 + EDR”, ajo siguron nje sinjal te qendrueshem brenda 8 metrash pa vonese dhe pa shkeputje.

Doreza ka ndricim dritash LED me ngjyra per te treguar funksionin e kanalit te dorezes se lojtarit dhe tregimin e statusit.

Altoparlant i integruar dhe porte kufjesh 3.5 mm. Mund te lidhni kufje ose te dilni nga loja permes altoparlantit.

Bere nga material kunder rreshqitjes siguron rehati edhe gjate oreve te zgjaturave te lojes.

Karakteristika

  • Marka: iPega
  • Materiali: ABS
  • Modeli: PG-P4008
  • Tensioni : DC3.7V
  • Kapaciteti i baterisë: 400mAh;
  • Tensioni i ngarkimit: DC5V
  • Koha e karikimit: rreth 2 ore
  • BT2.1, distanca e transmetimit: 8m
  • Ngjyra: E zeze

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

Leve kontrolli

Ngjyra

Be the first to review “Leve kontrolli Ipega | Wireless Game Controller LED”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

leve per lojera ipega bli online ne dyqan taxi

Leve kontrolli Ipega | Wireless Game Controller LED