Leve per lojra Baseus PubG

1,690 L

Ka stok

 • Marka: Baseus
 • Modeli: BS-GA03
 • Emri i produktit: Niveli 3 Helmetë PUBG Gadget GA03
 • Ngjyra: E zezë
 • MateriaL: PC + aliazh zinku + xhel silicë
KODI: leve-kontrolli-baseus Kategori: , ,

LEVE PER LOJRA BASEUS PUBG

 • Marka: Baseus
 • Modeli: BS-GA03
 • Emri i produktit: Niveli 3 Helmetë PUBG Gadget GA03
 • Ngjyra: E zezë
 • MateriaL: PC + aliazh zinku + xhel silicë
 • Përputhshmëria: Në përputhje me një trashësi maksimale prej 10 mm (përfshirë trashësinë totale të kutisë dhe filmit)
 • Paketa e Përfshirë: 1 * Baseus BA-GA03 Niveli 3 Helmet PUBG vegël

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Ngjyra

Be the first to review “Leve per lojra Baseus PubG”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

leve per lojra ne telefon basues pubg bli online dyqan taxi

Leve per lojra Baseus PubG