Leter murale per femije | Mural Paper Hello Kitty

490 L

Ka stok

 • E papërshkueshme nga uji 70 * 77cm.
 • Dizajn i thjeshtë vetë-ngjitës.
 • Instalim, kolazh rastësor.
 • Shkumë e butë dekorative tre-dimensionale.
 • Efekt natyror i modelit të tullave.
 • Stil i thjeshtë dhe modern.
KODI: leter-murale-per-femije-hello-kitty KATEGORIA:

LETER MURALE PER FEMIJE HELLO KITTY

Leter murale per femije me figura te Hello Kitty. Me kete leter murale ju mund te krijoni nje ambjent shume miqesor dhe te ngrohte ne dhomen e vajzes suaj. Falini kenaqesi dhe relaksim te vegjelve tuaj.

MURAL PAPER ME HELLO KITTY

Specifikat:
 • E papërshkueshme nga uji 70 * 77cm.
 • Dizajn i thjeshtë vetë-ngjitës.
 • Instalim, kolazh rastësor.
 • Shkumë e butë dekorative tre-dimensionale.
 • Efekt natyror i modelit të tullave.
 • Stil i thjeshtë dhe modern.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

leter murale

Be the first to review “Leter murale per femije | Mural Paper Hello Kitty”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

leter murale per femije me hello kitty bli online dyqan taxi

Leter murale per femije | Mural Paper Hello Kitty