Leter murale me motive druri | Mural Paper

490 L

Ka stok

  • Leter murale me motive druri.
  • Rezistente dhe cilesore.
  • Krijon nje ambjent te ngrohte per ju dhe te afermit tuaj.
  • Kundra lageshtise.
KODI: Leter murale me motive druri Kategori: ,

LETER MURALE ME MOTIVE DRURI 

Leter murale per muret e shtepise suaj. Krijoni nje ambjent te ngrohte dhe terheqes per ju dhe te afermit tuaj. Letra murale vjen me nje material teper cilesor dhe rezistent i cili gjithashtu eshte kunder lageshtise.

Letra murale eshte teper e thjeshte ne instalim. Ajo do te jape pershtypjen sikur jeni ne nje shtepi te ndertuar prej druri.

Specifikat:
  • Leter murale me motive druri.
  • Rezistente dhe cilesore.
  • Krijon nje ambjent te ngrohte per ju dhe te afermit tuaj.
  • Kundra lageshtise.

    Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Be the first to review “Leter murale me motive druri | Mural Paper”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

leter murale me motive druri bli online dyqan taxi

Leter murale me motive druri | Mural Paper