Leter murale dekorative me vete ngjitje

690 L

Ka stok

  • Leter murale dekorative
  • Material rezistent me vete ngjitje
  • Mbron muret nga njollat dhe gervishtjet
  • Vendoset dhe hiqet lehtesisht, pritet sipas deshires

 

KODI: leter-murale-dekorative Kategori: ,

LETER MURALE DEKORATIVE ME VETE NGJITJE

Leter dekorative murale me ngjites adeziv, te pershtatshme me cdo ambient.

Te bera nga material rezistent i qendrueshem, mund te perdoren per nje kohe te gjate per te mbrojtur muret nga njollat, lengjet dhe gervishtjet.

Me nje madhesi shume te pershtatshme me cdo cep muri, ato do te mbrojne muret e kuzhines, sirtaret , dollapet nga vaji, bakteriet , pluhurat etj.

E lehte per tu vendosur dhe hequr, letra mund te pritet ne forma te ndryshme gjithashtu sipas vendit ku do vendoset.

Leter ngjitese murale per kuzhinen

Letra eshte perfekte per ta perdorur ne cdo siperfaqe te lemuar dhe per te mbuluar mure te demtuara apo me njolla.

Jepini gjalleri ambienteve tuaja dhe nje pamje te re me kete leter vete ngjitese.

Eshte shume e lehte ne vendosje, mjafton te pastroni vendin ku do vendosni ngjitesin dhe hiqni ngjitesen nga letra.

Pastrojeni lehtesisht me ane te nje lecke per te qene serish ne gjendjen fillestare.

Praktike, shume e thjeshte dhe e shpejte ne vendosje. Do tju kurseje kohe dhe shpenzime te teperta ndryshe nga lyerja e mureve me boje vazhdimisht.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Leter murale dekorative me vete ngjitje”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

leter murale me vetengjitje dyqan taxi

Leter murale dekorative me vete ngjitje