Kase metalike me kod per ruajtjen e celesave

2,490 L

Ka stok

KODI: i23702111121 Kategori: ,

KASE METALIKE ME KOD E CELESAVE

Kase metalike e celesave me kod me 4 shifra ju lejon te vendosni kodin tuaj te kombinimit me 10,000 zgjedhje unike.

Struktura e trupit aliazh me rezistence te larte eshte instaluar brenda me 4 vida montimi te renda per te mbrojtur celesin nga goditja me cekan, sharrimi dhe demtimi.

Kutia e ruajtjes se celesave ka nje hapesire te brendshme te bollshme dhe mund te ruaje deri ne 5 celesa.

Funksionim i thjeshte: Hapni kutine e celesit me kombinimin e duhur brenda 2 sekondave, duke ju kursyer kohe per te gjetur celesin ne cante.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Kasa

Main Menu

kase metalike per celesa ne dyqan taxi

Kase metalike me kod per ruajtjen e celesave