Leter alumini me ngjitje per mobilje dhe kuzhina

1,290 L

Ka stok

 • Leter alumini me vete ngjitje.
 • Ideale per ambjentet e kuzhines.
 • Mbron muret e kuzhines duke i mbajtur si te reja.
 • Arrin deri ne 5m.
 • Material cilesor.
KODI: Leter alumini per kuzhinen KATEGORIA:

LETER ALUMINI ME NGJITJE PER KUZHINA

Leter alumini me ngjitje per kuzhina dhe mobilje ne shtepine tuaj. Ngjitet lehtë në sipërfaqen e thatë dhe të lëmuar. Anti-vaj, anti-pluhur dhe anti-uje. Me te ju mund te paketoni shume ushqime te cilat deshironi t’i merrni diku me vete.

Me kete leter alumini ngjitese ju mund te ruani murin tuaj ne vendin ku gatuani si te ri.

Mund te perdoret per tryezën, raftet, muret, ambientet e qilarit, lavatriçet, panelet për larjen e enëve, frigoriferë, aplikohet lehte në sipërfaqe të sheshta.

Specifikat:
 • Leter alumini me vete ngjitje.
 • Ideale per ambjentet e kuzhines.
 • Mbron muret e kuzhines duke i mbajtur si te reja.
 • Arrin deri ne 5m.
 • Material cilesor.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Ngjyra

Be the first to review “Leter alumini me ngjitje per mobilje dhe kuzhina”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

leter alumini per kuzhinen bli online dyqan taxi

Leter alumini me ngjitje per mobilje dhe kuzhina