Lapsa per femije me Ngjyra | FibraColor | Mati

300 L

Ka stok

Lapsa 6 kendore | Te lehte per tu mprehur |
Pako me 12 ngjyra | Te ndritshme |
Ngjyra brilante | Plot shkelqim te cilat mund ti personalizosh |

FIBRACOLOR MATI 12 LAPSA 

Lapsa per femije me Ngjyra | Fibracolor | Mati | 12 Cope | Bojra | Dyqan Taxi

 Ideal per femijet tuaj | Fibracolor | Per femije mbi moshen 3 Vjec 

Nje grup prej 12 lapsash |  Me ngjyra dhe maje plumb me diameter 3mm.
Mbulim i shkelqyeshem | Ngjyra mahnitese dhe te gjalla.

lapsa fibracolor mati
Lapsa per femije Fibracolor  | 
Ngjyrosje mahnitese | Vizatime per femije

Teper te thjeshta per tu perzier midis tyre.
Zhvilloni kreativitetin tuaj me lapsa Druri me Ngjyra
Miksoni keto 12 ngjyra per te marr ngjyra te reja dhe unike.
Maje plumb i qete per ngjyrosje intesive lapsa me nje diameter 3mm.
Shprehni imagjinaten tuaj ne leter, apo kudo ju deshironi, vizatime per femije mahnitese
Te shkelyqeshme per te gjitha moshat | Lapsa me Ngjyre.

Piktura te ndryshme qe mund te shihni ne libra tani fare lehte mund ti arrini dhe ju.
Ngjyra per femije mahnitese te cilat ju ndihmojne te vizatoni kuklla, makina, lojra per femije, imazhe nga perralla per femije si masha dhe ariu dhe gjithcka tjeter qe imagjinoni.

Fibracolor mati | Ngjyra per femije shkelqyese te nje kualiteti te larte.
Ndihmoni femijet te zhvillojne pasionin dhe talentin e tyre.
Te prodhuara nga materiale te ricikluara, ekologjike te cilat nuk e demtojne mjedisin.

Lapsa Druri per femije Fibracolor Mati 

Specifikat | Lapsa per femije me Ngjyra | Fibracolor | Mati | 12 Cope 

Lapsa 6 kendore | Te lehte per tu mprehur
Pako me 12 ngjyra | Te ndritshme
Ngjyra brilante | Plot shkelqim te cilat mund ti personalizosh


Blerje online | Qendra online me e Madhe Tregtare ne Shqiperi | Dyqan Taxi 
Kontaktoni ne numer | 0682141111 | 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Lapsa

Be the first to review “Lapsa per femije me Ngjyra | FibraColor | Mati”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

lapsa me ngjyra per femije fibracolor mati 6812 dyqan taxi bojra ngjyra

Lapsa per femije me Ngjyra | FibraColor | Mati