Lapsa Fibracolor per femije | Rainbow | 12 Cope

250 L

Ka stok

Specifikat | Lapsa  Fibracolor per femije |  Rainbow |

Lapsa 6 kendore | Te lehte per tu mprehur |
Pako me 12 ngjyra | Te ndritshme |
Ngjyra brilante | Plot shkelqim te cilat mund ti personalizosh |
Boje jo toksike |
E shkelqyeshme per te gjitha moshat.

KODI: fibracolor-rainbow-50021 Kategori: , , Etiketime: ,

FIBRACOLOR PASTELLI COLORATI

Lapsa Fibracolor per femije | Ngjyra Rainbow | 12 Cope | Bojra Druri | Dyqan Taxi

Bojra | Rainbow | Pastelli Colorati

Lapsa me ngjyrat e ylberit ne forme tradicionale 6 Kendore
Me nje trup me diameter 6.9mm qe lidhet me plumbin 3mm.
Trupi i pikturuar qe te perputhet me ngjyren e plumbit.
Ekziston dhe nje etikete mbi cdo laps per emrin e femijes suaj.
Lapsat e mprehta lehtesisht vijne ne nje game prej 12 ngjyrash te gjalla dhe te shkelqyera. 

lapsa fibracolor pastelli colorati ngjyra per fmeije ne dyqan taxi
Bojra per femije Rainbow |  
Ngjyrosje mahnitese | Vizatime per femije

Teper te thjeshta per tu perzier midis tyre.
Zhvilloni kreativitetin tuaj | Lapsa Druri me Ngjyra
Miksoni keto 12 ngjyra per te marr ngjyra te reja dhe unike.
Shprehni imagjinaten tuaj ne leter, apo kudo ju deshironi. Vizatime per femije mahnitese!
Te shkelyqeshme per te gjitha moshat | Lapsa me Ngjyre

Piktura te ndryshme qe mund te shihni ne libra tani fare lehte mund ti arrini dhe ju.
Ngjyra mahnitese me ane te se cilave mund te vizatoni kuklla, makina, lojra per femije, imazhe nga perralla per femije si masha dhe ariu dhe Gjithcka tjeter qe imagjinoni.
Kapaku i tyre sherben si nje mbajtese lapsash per lehtesi gjate perdorimit.

Ngjyra rezistente ndaj renies | Lapsa  me ngjyra shkelqyese te nje kualiteti te larte.
Ndihmoni femijet te zhvillojne pasionin dhe talentin e tyre.
Te prodhuara nga materiale te ricikluara |

Ngjyra & Bojra Fibracolor Rainbow per Femije

lapsa per femije fibracolor rainbow

Specifikat | Lapsa  Fibracolor per femije |  Rainbow 

Lapsa 6 kendore | Te lehte per tu mprehur
Pako me 12 ngjyra | Te ndritshme
Ngjyra brilante | Plot shkelqim te cilat mund ti personalizosh
Boje jo toksike.
E shkelqyeshme per te gjitha moshat.


Blerje online | Qendra online me e Madhe Tregtare ne Shqiperi | Dyqan Taxi 
Kontaktoni ne numer | 0682141111 | 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Lapsa

Be the first to review “Lapsa Fibracolor per femije | Rainbow | 12 Cope”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

lapsa fibra color per femije rainbow 50021 dyqan taxi bojra druri ngjyra

Lapsa Fibracolor per femije | Rainbow | 12 Cope