Kukull bebe me aksesore per femije 3 vjec Cute baby

2,690 L

Ka stok

KODI: b221210030 Kategori: ,

KUKULL BEBE ME AKSESORE

Kukull bebe me aksesore te ndryshme per femije te moshes 3 vjec apo me shume.

Per ta bere sa me terheqese lojen aksesoret e ndryshem do terheqin vemendjen e femiejeve duke nxitur kreativitetin dhe imagjinaten tek ta.

Informacione:

  • Kukull bebe loder
  • Vjen me aksesore te ndryshem
  • E pershtatshme per femije 3+ vjec

Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

Kukulla

Ngjyra

Be the first to review “Kukull bebe me aksesore per femije 3 vjec Cute baby”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kukull me krevat dhe aksesore online ne dyqan taxi

Kukull bebe me aksesore per femije 3 vjec Cute baby