Loder Cry Baby me biberon per femije 3+

1,190 L

Ka stok

KODI: b221210004 Kategori: ,

LODER CRY BABY PER FEMIJE

Loder cry baby per femije me biberon dhe muzike.

Kukullat Cry Baby, vogelushet me te embla qe qajne kur ju i hiqni biberonin. Cdo kukull vjen me nje biberon dhe veshjen karakteristike te tyre.

Dhurata perfekte per vogelushet tuaj kete fundvit.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

 

Detaje Produkti

Pesha 0.7 kg
Lloji

Lodra

Ngjyra

Be the first to review “Loder Cry Baby me biberon per femije 3+”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

loder cry baby online ne dyqan taxi

Loder Cry Baby me biberon per femije 3+