Kufje te palosshme BASS+ 700BT Headphones

1,490 L

Ka stok

KODI: H-998774 Kategori: ,

KUFJE TE PALOSSHME 700BT

Kufje te palosshme me tingullin e fuqishem JBL Pure Bass. Dizajni i lehte mbi veshet ofron rehati maksimale dhe zhytje ne ze.

Ato mund te palosen ne nje forme kompakte per t’iu përshtatur cdo aventure. Merrni telefonata dhe rregulloni volumin e zerit  pa duar fale butonave te pershtatshem ne kufje qe aktivizon gjithashtu “Asistentet zanore” per ndihme ne levizje.

Shijoni muziken gjithe diten fale jetegjatesise se baterise deri ne 27 ore. Duke mundesuar lidhjen me pajisje Bluetooth siguron qe te mos humbisni asnje telefonate ne telefonin tuaj.

Specifika:

  • Versioni Bluetooth4.2
  • Madhësia e altoparlantit (mm)40
  • Koha e karikimit 2 ore
  • Koha maksimale e luajtjes 27 ore
  • Koha e karikimit 2 ore
  • Koha maksimale e luajtjes 27 ore

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Kufje

Ngjyra

Be the first to review “Kufje te palosshme BASS+ 700BT Headphones”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kufje te palosshme jbl ne dyqan taxi

Kufje te palosshme BASS+ 700BT Headphones