Kufje wireless me cilesi te larte dhe drita LED JBL 66BT

1,490 L

Ka stok

KODI: H-998772 Kategori: ,

KUFJE ME DRITA LED JBL 66BT

Kufje wireless me drita LED dhe cilesi te larte te audios.

Me jetegjatesi baterie deri ne 5 ore kohe riprodhimi, deri ne 4 ore kohe bisede dhe deri ne 150 ore kohe pritjeje.

Mikrofoni me definicion te larte ju lejon te beni thirrje te qarta pa marre me vete telefon.

Zgjedhja me e mire per te degjuar muzike, per te pare filma, biseda ne zoom apo dhurate.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Kufje

Ngjyra

Be the first to review “Kufje wireless me cilesi te larte dhe drita LED JBL 66BT”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kufje koke me bluetooth online ne dyqan taxi

Kufje wireless me cilesi te larte dhe drita LED JBL 66BT