True Wireless Flash JBL Storm

3,900 L

Ka stok

KODI: True Wireless Flash JBL Storm Kategori: , ,

TRUE WIRELESS FLASH JBL STORM

Kufje Wireless ideale për Sport.

Dizajni pa fisha dhe kabuj u mundëson atletëve të maksimizojnë çdo stërvitje. Teknologjia e papërshkueshme nga uji UA STORMPROOF.

Duke përdorur teknologjinë unike të zërit dhe mikrofonit JBL, Dëgjimi Bionic ju lejon të dëgjoni tingujt rreth jush  me dy teknologji – TalkThru & Ambient Aware.

Me Teknologjinë TalkThru, muzika ulet dhe fjalimi amplifikohet kështu që mund të bisedoni lehtësisht me një partner stërvitje midis grupeve. Ambient Aware jep një përvojë muzikore më gjithëpërfshirëse ndërsa rrit tingujt e ambientit, duke siguruar  dëgjimin e tingujve te mjedisit tuaj rrethues.

Me deri në 25 orë jetëgjatësi të baterisë dhe një qëndrueshmeri të karikimit  me material prej alumini, këto kufje me të vërtetë thyejnë kufijtë e derimetanishem.

Specifika

Bluetooth 4.2

Material Silikoni

Madhësia e drejtuesit (mm) 5.8

Ndjeshmëria e drejtuesit në 1kHz / 1mW (dB) 95dB

Diapazoni i përgjigjes dinamike të frekuencës (Hz) 20Hz-22kHz

Pesha (g) 16

Frekuenca Bluetooth 2.402GHz – 2.48GHz

Modulimi i transmetuar me BluetoothGFSK, π / 4DQPSK, 8DPSK

Fuqia e transmetuesit Bluetooth <9.5 dbm

Bateria  Polimer-jon litium (3.7V, 85 * 2mAh)

Koha e karikimit  2.0 h

Koha maksimale e luajtjes së muzikës me ANC të fikur  5 + 20

Koha maksimale e lojës  5.0

Koha e ngarkimit me shpejtësi  2.0

Koha maksimale e bisedës  5.0

 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Be the first to review “True Wireless Flash JBL Storm”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kufje jbl tws flash bli dyqan taxi

True Wireless Flash JBL Storm