AIRPOD 2 Kualitet i larte | Kufje per smartphonin tuaj

3,490 L

Ka stok

  • Lidhen me ane te wirelees me smartphonin tuaj
  • Japin tinguj me kualitet te larte
  • Kane sensore inteligjent
  • Jane identike si origjinali
  • Te pershtatshme me cdo lloj celulari
KODI: K-190520014 Kategori: ,

KUFJE ME BLUETOOTH | AIRPOD 2

AIRPOD 2 jane kufje me bluetooth per smartphone me cilesi te larte te tingullit

Airpod 2 lidhen me celularin tuaj me ane te wireless. Ato jane ideale per t’u perdorur nga ju ne cilindo moment qe ju deshironi t’i perdorni ato. Airpods me bluetooth ju japin mundesine te beni nje sere aktivitete te ndryshme ne te njejten kohe. Ato mund te mbahen me vete kudo qe ju deshironi t’i keni.

AIRPOD 2AAA – ME CILESI NORMALE

AIRPOD 2AAA kane cilesi teper maksimale dhe nuk kane asnje ndryshim diferencues nga ato origjnale. Keto kufje karikohen ne baterine e tyre 3-4 here ne dite. Kurse vete kutia ne te cilen ato mbahen mund te rezistoje edhe 40 ore pa u karikuar dhe duke siguruar karikim gjate kesaj kohe karikim per kufjet. Lidhja qe krijojne me celularin tuaj eshte shume praktike dhe e thjeshte, mjafton qe te ndizni bluetooth dhe te hapni kapakun e kutise se Airpods-ve.

AIRPOD 2 | KUFJE ME KUALITET TE LARTE

Keto kufje kane sensore inteligjent, te cilet e dallojne menjehere nese kufjet jane vendosur apo jo ne vesh. Kur ato nuk jane te vendosura ne vesh, zeri qe po vinte do te behet pauz ne telefonin tuaj. Nepermjet butonit qe gjendet ne siperfaqen e tyre te vogel ju duhet te shtypni dy here ne te dhe do te aktivizoni Sirin, duke bere te mundur ndryshimin e kenges, telefonatat, volumin e zerit pa qene nevoja te prekni celularin etj. Me Airpods 2 AAA ju qe te kryeni njekohesisht disa aktivite, si psh duke drejtuar makinen ,duke ecur nderkohe nderkohe qe jeni duke perdorur kufjet.

KUFJE ME BLUETOOTH PER SMARTPHONIN TUAJAIRPOD-2AAA-dyqan-taxi

  • Lidhen me ane te wirelees me smartphonin tuaj
  • Japin tinguj me kualitet te larte
  • Kane sensore inteligjent
  • Jane identike si origjinali
  • Te pershtatshme me cdo lloj celulari

Bli online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Kufje

Ngjyra

Be the first to review “AIRPOD 2 Kualitet i larte | Kufje per smartphonin tuaj”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

AIRPOD 2 Kualitet i larte | Kufje per smartphonin tuaj

WhatsApp chat