Kufje te medha Lenovo HD300 Wireless Bluetooth

2,590 L

Ka stok

KODI: h-2344455 Kategori: ,

KUFJE TE MEDHA LENOVO HD300

Kufje te medha me wireless dhe Bluetooth Lenovo HD300. Kufjet perdorin teknologjine BT V5.0, duke ofruar shpejtesi te larte dhe transmetim te qendrueshem.

Ka menyra te shumta riprodhimi, si lidhja BT, karta TF dhe kabllo audio 3,5 mm, duke ju lejuar te shijoni muzike pafund. Gjatesia e rripit te kokes te palosshme eshte e rregullueshme sipas deshires.

Teknologjia e avancuar BT 5.0 ofron shpejtesi te shpejte transmetimi dhe sinjal me cilesi te larte.

Gjithashtu, mikrofoni i integruar mundeson thirrje pa duar, duke dhene tingull te qarte dhe real te te folurit.

Karakteristikat:

  • Dizajni ergonomik
  • Lidhja BT 5.0
  • Bateria litium 300 mAh
  • Rreth 11 ore kohe muzikore
  • Rreth 150 ore kohe gatishmerie

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Kufje

Ngjyra

Be the first to review “Kufje te medha Lenovo HD300 Wireless Bluetooth”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kufje te medha lenovo online ne dyqan taxi

Kufje te medha Lenovo HD300 Wireless Bluetooth