Kufje te medha wireless | Stereo Headphone XO BE23

1,890 L

Ka stok

KODI: H-56789024 Kategori: ,

KUFJE TE MEDHA WIRELESS XO BE23

Kufje te medha me lidhje wireless XO Be23.

XO BE23 jane kufje Bluetooth fale te cilave do te jeni ne gjendje te degjoni muziken tuaj te preferuar.

Ato jane bere nga material i bute dhe i rehatshem per prekjen dhe tingull me cilesi te larte do te siguroje kenaqesine e perdorimit.

Kufjet kane nje mikrofon te integruar qe do t’ju lejoje te beni thirrje.

Karakteristika

  • Kapaciteti i baterisë: bateri litiumi 3.7V/300mAh
  • Koha e muzikës: rreth 20 orë (volumi 70%)
  • Koha e bisedës: rreth 17 orë (vëllimi 90%)
  • Koha e karikimit: rreth 2 orë
  • Pergjigja e frekuences: 20Hz-20 KHz
  • Karikimi me USB: Micro USB, DC5V
  • Permasa: 175mm x 187mm x 70mm

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Kufje

Ngjyra

Be the first to review “Kufje te medha wireless | Stereo Headphone XO BE23”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kufje wireless xo be23 shitje online ne dyqan taxi

Kufje te medha wireless | Stereo Headphone XO BE23