Kufje wireless Realme | Colorful HiFi Music

1,390 L

Ka stok

KODI: I-72121252 Kategori: ,

KUFJE WIRELESS REALME | COLORFUL HIFI

Kufje te medha me lidhje wireless Realme me ngjyra te ndryshme.

Sfungjer me cilesi te larte per rehati gjate perdorimit edhe per ore te tera.

Me bas te fuqishem kufjet Realme sjellin tingullin qartesisht dhe ze te paster, per te degjuar kenget e preferuara ne kualitetin me te mire.

Suporton FM, per te degjuar kanale radio stereo me cilesi te larte.

Karakteristika

  • Koha e përdorimit: 5 – 6 ore
  • Koha e karikimit: 1 orë
  • Bateri kobalti me densitet te larte
  • Bluetooth 5.0, Hifi
  • Distanca e lidhjes: 10M
  • Mund te lidhet me fishe 3.5 mm

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Kufje

Ngjyra

, ,

Be the first to review “Kufje wireless Realme | Colorful HiFi Music”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kufje realme bli online ne dyqan taxi

Kufje wireless Realme | Colorful HiFi Music