Kufje lojrash Lenovo H401 per Pc dhe laptop

2,200 L

Ka stok

KODI: h-2344450 Kategori: ,

KUFJE LOJRASH LENOVO H401

Kufje lojrash profesionale per ore te gjata argetimi Lenovo H401.

Te pershtatshme me Pc dhe laptope H401 ka altoparlant 50 mm dhe mikrofon per reduktimin e zhurmes me baze fleksibel.

Dizajn jashtezakonisht i lehte me shirit koke te bute dhe mbulesa veshesh te medha me ajrosje me material eko miqesor, nuk krijojne bezdisje ne vesh gjate perdorimit.

Specifika:

  • Kufje me fishe USB + 3.5jack
  • Me mikrofon
  • Ndjeshmëria 103dB+3dB
  • Gama e përgjigjes së frekuencës 20 Hz – 20 kHz.
  • Madhësia 190.19X207.42X103.43 mm
  • Pesha e kufjeve Rreth 270 g

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Kufje

Ngjyra

Be the first to review “Kufje lojrash Lenovo H401 per Pc dhe laptop”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kufje lojash lenovo h401 shitje online ne dyqan taxi

Kufje lojrash Lenovo H401 per Pc dhe laptop