Kufje me touch Picun B8 Wireless Headphones

2,500 L

Ka stok

KODI: H-998780 Kategori: ,

KUFJE ME TOUCH PICUN B8

Kufje me touch e cila nxjerr audion me te paster me vale nepermjet Bluetooth V5.0. Kontrolli inteligjent e ben shume praktike per perdorimin e perditshem.

Picun Bluetooth ofron 40 ore cilesi te jashtezakonshme audio me nje karikim te vetem.

Drejtues me fuqi te larte 50 mm te cilet ruajne te gjitha detajet e tyre muzikore dhe i afrohen shume regjistrimit origjinal.

Mbulesat e buta te veshit japin pershtatje te shkelqyeshme, sigurojne nivel te larte komoditeti gjate veshjes dhe per ore te tera.

Modaliteti i kartes me kabllo dhe TF, per te degjuar muzike dhe nga pajisje te tjera audio.

Mikrofoni HD i integruar dhe butoni ne kapaket e kufjeve mundesojne kontrollin e lehte te muzikes dhe telefonatave tuaja me lehtesi.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Kufje

Ngjyra

Be the first to review “Kufje me touch Picun B8 Wireless Headphones”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

picun b8 bluetooth 5 headphones touch control wireless online ne dyqan taxi

Kufje me touch Picun B8 Wireless Headphones