Kufje me fishe Type C Baseus Encok C17

1,500 L

Ka stok

KODI: H-99878991 Kategori: ,

KUFJE ME FISHE TYPE C 

Kufje veshi me fishe me dizajn ergonomik qe garanton jo vetem komoditet te madh perdorimi, por edhe cilesi te shkelqyer te zerit.

Dizajni unik lejon qe ai te pershtatet ne menyre te persosur me formen e veshit. Tingulli eshte i paster dhe i ekuilibruar ne menyre qe te mund te shijojme plotësisht muziken e preferuar.

Kabell i gjate, fleksibel dhe butona mbi te, duke ju lejuar te kaloni menjehere midis kengeve, te kontrolloni volumin dhe t’u pergjigjeni thirrjeve telefonike me nje buton.

Specifika:

  • Marka: Baseus
  • Modeli: Encok C17
  • Materiali: ABS + TPE
  • Lloji i kufjeve: me kabell
  • Përgjigja e frekuencës: 20 – 20,000 Hz
  • Gjatësia e kabllit: 1.1 m
  • Lidhës: USB Lloji C
  • Përputhshmëria: Android / iOS

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Kufje

Ngjyra

Be the first to review “Kufje me fishe Type C Baseus Encok C17”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

baseus encok c17 online ne dyqan taxi

Kufje me fishe Type C Baseus Encok C17