Kufje me Bluetooth per femije Lucky Cat

2,200 L

Ka stok

KODI: H-998781 Kategori: ,

KUFJE ME BLUETOOTH LUCKY CAT

Kufje me Bluetooth per femije me dizajn interesant me veshe mace Lucky Cat.

Me tre menyra luajtje muzike per te perzgjedhur: nepermjet kartes se memories, lidhjes me Bluetooth dhe asaj me fishe Aux me pajisje te tjera audio.

Tingull i shkelqyer basi per te degjuar muzike dhe per te bere telefonata. Mikrofon i integruar HD, butonat e marrjes se telefonatave, volumit dhe medias.

Kursim inteligjent i energjise, rikarikohet me USB. Mund te perdoret me karte TF, ose me vale nepermjet bluetooth, ose me kabllo nepermjet portes 3.5 mm.

Dizajni i palosshem, forma e lezetshme e veshit te maces dhe shiriti i rregullueshem i kokes i bejne ato perfekte per argetimin e vogelusheve.

Te perputhshme me telefona celulare, tablet/laptope, smart TV/smart TV box etj.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Kufje

Ngjyra

Be the first to review “Kufje me Bluetooth per femije Lucky Cat”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kufje wireless picun lucky cat blerje online ne dyqan taxi

Kufje me Bluetooth per femije Lucky Cat