Android TV BOX X96 Mini | Smart TV

Android tv box X96 Mini

Android Tv box | X96 Mini | RAM 2GB | ROM 16GB | Smart TV | Dyqan Taxi | Blerje Online

Android Tv box X96  | Pajisja qe duhet te kete cdo familje |

android tv box x96 mini , dyqan taxi smart tv


Zgjedhja e kutise me te mire televizive eshte shume e rendesishme njejte si lidhja.
Kjo pajisje  eshte nje nga kutite me te famshme.
E njohur per vecorite e saj si pamja cilesore, fushepamje e gjere dhe nje game e gjere kanalesh.
Operon me sistemin android 7.1.
Fale kesaj aparature | Tv lidhet me pajisjen android dhe ju mund te shihni gjithcka qe dispononi ne smartphone-in tuaj .

Suporton valet Wi-fi. 
Eshte nje produkt me cmim te arsyeshem dhe  ofron nje performance te shkelqyer .

Android Smart Box X96 | Mini | 

Android TV Box me Konfigurimin te larte. Tv x96 ne shitje | tv box android 7.1 2
Vjen me Sistemin Operativ Android 7.1 i mundesuar nga CPU Amlogic Quad Core Cortex me performance te larte.
Perfshin GPU te Penta-Core Mail qe mund te arrije shpejtesi ne frekuence ultra te larte deri ne 2.0GHz. Permiresuar 4 here me teper.
Hapesire te larte memorje prej 16GB ROM.
Mund t’ju lejoje te shfletoni me shume ne internet, te luani lojera, te shkarkoni aplikacione, te shikoni filma dhe me teper hapesire per aplikacionet qe deshironi te shkarkoni.
Nuk ka nevoje te shqetesoheni per memorjen.

Vjen me 17.3 Android KD Player  | Kinemaja ne Shtepine Tuaj 

Ky android TV BOX ka te instaluar paraprakisht Advanced 17.3 Android KD Palyer.
Aplikacione Falas.
Filma te ngarkuar plotesisht dhe te pakufizuar, muzike, video.
Rezolucioni UK 4K.
Dekodimi dhe prodhimi i videos me perparesi te larte thuaj lamtumire ngririjes se figures
Lidhja e Kutise Android me TV Realizohet nepermjet fishes HDMi.

| Teatri i mrekullueshem ne shtepi dhe pervojat e lojrave | 

Specifikat | Android TV | Smart Tv Box |

Pesha | 331g |
Dimensionet e Produktit | 5*5*2cm |
RAM | 2GB |
Hard Drive | 16GB |
Sistemi Operativ | Android |
Procesori | AMLOGIC |
Shpejtesia e Procesorit | 2GHz |
Modeli Procesorit Quad Core Q9000
Ekrani | 60inch |

Shijoni nje bote me permbajtje dhe argetim ne shtepi me kete kuti Android TV Box.
Mbeshtet aplilacione te integruara si Youtube, Netflix, Skype etj.
Pervoja e qendrueshme e sinjalit  & Video HD.
Detaje te mprehta dhe imazhe te gjalla.
Bateri: 2XAA (Nuk perfshihen)
Komanda kontrollit (Pulti)

Blerje online te Sigurta ne Shqiperi vetem | Dyqan Taxi |
| Qendra Tregtare me e madhe Online |
Kontaktoni ne | 0682141111 |

A funksionon me televizoret e vjeter?

Po , me te gjithe modelet e televizoreve.

Si behet lidhja me TV ?

Instalimi realizohet me ane te fishe-s HDMi, ose me Kabell RCA per televizoret e vjeter.

Lidhet me te gjithe telefonat ?

Me te gjithe telefonat qe suportojne lidhje WiFi.

Lini një Përgjigje

Main Menu