Tenxhere Elektrike Vitek | Super Tenxhere

tenxhere Vitek

Tenxhere Vitek | Multicooker | Super | Tenxhere Gatimi me Presion | Elektrik | Bli Online | Dyqan Taxi

Tenxhere Gatimi Vitek | eshte riprojektimi me i ri i tenxhereve Multicooker |  Shume cilesor dhe me ekonomik |
| Gatuani shpejt |  reduktoni kohen | kurseni energji |

tenxhere gatimi super vitek tenxhere me presion dyqan taxi

-Gatim me avull | ngroh ushqimet | mban gjellen te ngrohte per 24 ore |
Super Multicooker | Ekran dixhital | Butona per perdorim te thjeshte |
-Kontroll inteligjent i menuse |
-Gatim me presion | qe nuk lejon shijet dhe vlerat ushqyese te ikin nga ushqimet qe gatuani.
Gatim i shpejte qe kursen | Kohe | energji elektrike |

Programoni kohen e gatimit tuaj dhe mund te largoheni | Tenxhere me Presion | Vitek |
Kapaku nuk mund te hapet nese ajo nuk eshte mbyllur mire ose eshte nen presion.
Pajisja fiket automatikisht kur arrin temperaturen e caktuar te presionit.

Tenxhere Super Vitek | shume funksionale | mund te perdoret per zierje | gatim te ngadalte | mbajtje te ngrohte | presion te larte |
Efikasitet i larte termik | Kursim i energjise |
Presion i qendrueshem | I besueshem | Mbrojtje e shumefishte e sigurise |

Mund te gatuani cdo gje | supe | rizoto | mish | peshk | Gjelle te ndryshme |
Material qeramike qe nuk ngjit | Pastrohet lehte |
Strukture e mbyllur plotesisht | ushqimi qendron pa levizur | gatuhet natyrshem |
Tenxhere Elektrike | mbrojtje te sigurte per mbinxehjen |
Mban te ngrohte ushqimin | dhe pas perfundimit te gatimit, ne temperature 70-80 grade celcius.

Specifikat | Tenxhere Elektrike me presion Vitek | Multicooker |

Tenxhere super Vitek

Ekran Elektronik | LED | Kapaciteti 5L |
Material | Jo ngjites | Pastrohet lehtesisht |
Dimensionet | 30*30*33cm |
Fuqia | 900W |
9 Programe Gatimi | Stakohet automatikisht pas perfundimit te programit |
Perdoret per te gatuar ushqime te ndryshme si | mishin | perime | supe | gjelle | peshk etj |

Gatimi me presion | ruan shijen dhe vlerat ushqyese |
Ekrani elektronik ne kete | Tenxhere Elektrike | tregon kohen e çdo procesi gatimi pa qene e nevojshme prezenca juaj gjate gjithe kohes |

Nese jeni duke kerkuar per nje menyre te lehte | praktike per te pergatitur te gjitha pjatat tuaja te preferuara zgjidhja eshte | Super Multicooker Vitek |
E vetmja gje ju duhet te beni eshte te shtoni perberesit | Zgjidhni programin | Shtypni kohen |

Blerje te sigurta online ne Shqiperi | Bli Online | Dyqan Taxi |

| Qendra Tregtare me e madhe online |

A eshte e thjeshte ne perdorim ?

Hidh perberesit dhe kliko butonin. Kaq e thjeshte.

A ka timer ?

Sigurisht, per cdo lloj gatimi.

Lini një Përgjigje

Main Menu