Mobilje per Korridor | Mbajtese Kepucesh

Moobilje per korridor mbajtese Kepucesh dyqan taixi portmonto rafte mbajtese per kepuce

Mobilje per Korridor | Mbajtese Kepucesh Moderne | Kepuce | Rafte mbajtese | Portmonto | 6 Kate | Dyqan Taxi | Blerje Online |

| Kepucet  jane pasioni juaj | Ne kemi nje zgjidhje te perkryer per ju |
Atehere gjithcka qe ju duhet eshte nje raft kepucesh qe mban me shume sesa vetem disa pale.
Mbani kepucet tuaja te organizuara dhe kurseni rremujen me kete raft kepucesh me 6 kate.
Ndertuar me shufra te qendrueshme celiku dhe plastike.

Kjo rafte mbajtese per kepuce pershtatet me nje larmi te gjere Kepucesh | Atletesh | Sandalesh |
Dizajni i shiritave lejon qarkullimin e ajrit neper kepuce.
Mos u shqetesoni se raft mbajtesja e kepuceve tuaj mund te mbaj aroma jo te kendshme.
Dizajni i saj i mundeson nje ajrosje totale.
E pershtatshme per kepuce per meshkuj, femra dhe femije.

Krijon nje pamje te rregullt te kepuceve tuaja.| Mobilje per Korridor |
Tani nuk keni perse shqetesoheni per rremujen.
Kurseni kohe | Nuk jeni me ne kerkim te kepuceve |
Kjo Mobilje mbajtese kepucesh sistemon te gjitha kepucet tuaja | Duke e lene ambjentin me nje pamje te rregullt dhe jo lodhes per syte.
Mos u shqetesoni per kepucet qe qe lene shenja | Me nje lecke te lagur mund ta pastroni lehtesisht.
Teper Praktike | E pershtatshme per cfaredo lloj ambjenti | Alternative e shkelqyer |

Mbron kepucet nga pluhuri dhe papastertia.
Dizajni me kapacitet pothuajse normal | kursen hapesire.
Lehte per t’u mbledhur dhe cmontuar.
Lehtesisht i pastrueshem | Me nje lecke te lagur |
Mund ta levizni pa asnje problem nga nje ambjent ne tjetrin | Portmonto Portative

Cilesi | Mobilje per Korridor | Mbajtese Kepucesh Moderne |

mobilje per korridor , dywan taxi , mbajtese kepucesh moderne , portmonto

Organizoni kepucet tuaja | Ne kete portmonto te vogel | ne menyre te rregullt & te bukur estetikisht per syrin |
Mobilje Mbajtese kepucesh | I perballueshem per cdo shtepi dhe hotel |
Mban deri ne 20 pale kepuce | Thuaj jo rremujes
| Gjashte Nivele | 
Shiritat Lejojne qarkullimin e ajrit neper kepuce | Mban dhe Ajros Kepucet tuaja |
Lehtesisht e montueshme | Pa pasur nevoje per pajisje te tjera |
Strukture e forte metalike | plastike |

Specifikat | Mbajtese kepucesh | Rafte mbajtese | Mobilje per korridor

Material Plastike | Celik i forte |
Madhesi | 6 shtresa |
Dimensinet | 80*20*70cm |
Perdoret per zyra | dhoma gjumi | banjo | dhomen e ndenjes | zyre | hotel | dhoma garderobe etj |
Ngjyre | E Zeze |

Blerje online ne Qendren me te madhe Tregtare Online | Dyqan Taxi |
Numer Kontakti | 0682141111 |

Lini një Përgjigje

Main Menu