Mjete Shkollore | Canta Carioca Baby Pack

canta-carioca-baby-cante-shpine-per-femije-6407-dyqan-taxi-lodra-1

Canta Carioca | Cante shpine Baby Pack | Mjete shkollore | Portokalli | Dhurate | libra vizatimi + 2 sete me bojra druri dhe leng | Bli Online ne Dyqan Taxi

Shkolla po afron, akoma nuk keni nisur pergatitjet ?
Mos u shqetesoni keni edhe pak kohe.
Ne | Dyqan Taxi | mund te gjeni gjithcka cfare ju duhet per femijet tuaj.
Mjete Shkollore per femijet tuaj

Canta Shkolle Carioca Baby | Më të mira në treg

cante shkolle, mjete shkollore, dyqan taxi , cante shpine

Dhurojini Femijes suaj kenaqesine e mrekullueshme kur te zbuloje se brenda kesaj cante gjenden
Dhurate | 10 lapsa aventurier dhe 6 Colorues trima |
Jo vetem kaq por edhe 1 liber me vizatime per femije.

Canta per femije | Carioca | Eshte bere nga material i Qendrueshem | Afatgjate.
Femijet do ta adhurojne | Canten ngjyre portokalli | me piktura argetuese per ta.
Ndersa te rriturit do te pelqejne mundesite qe te ofron kjo cante per te organizuar gjerat.
Canta e shpines ka hapesire mjaftueshem per ruajtjen e sendeve.

Vjen e fryre | Me rripa te rregullueshem | Rehati ne shpine dhe shpatullat e femijeve |
E lehte per tu mbajtur |
Me stlin e saj te gjalle | E persosur per femijet ne levizje |

Personifikojeni canten e femijes suaj duke shkruajtur emrin ne etiken qe gjendet ne ane te saj.
Canta Shpine Carioca Baby Portokalli |  Ka 2 Ndarje | Zinxhira Cilesore |

Cante shpine praktike | Shume e kendshme |
E vogel ne madhesi por e madhe mjaftueshem per te marre me vete cdo gje qe i nevojitet femijes suaj.

MJETE SHKOLLORE NE DYQAN TAXI ONLINE SHOP

Avantazhet | Carioca Baby Pack | Mjete Shkollore

Canta Shpine Cante carioca Baby Portokalli Bli Online ne Dyqan Taxi

– Me rripa te rregullueshem per rehati ne shpinen edhe shpatullat e femijeve |
– Super Rezistente | E testuar Dermatologjikisht |
– Personifikoje duke shkruajtur emrin ne etiketen ne ane te saj |
– Lahet lehtesisht | Cante rezistente ndaj ujit |
– E vogel | E lehte ne peshe |
– Xhepa Praktik | Organizoni aksesoret Lehtesisht |

Carioca | Baby Pack | Cante Shpine per femije

Specificat

Pesha | 200g |
Dimensionet | 19*10*24cm |
Cante e Personifikuar | Shkruani emrin tuaj mbi te |
Materiale Speciale | Rezistente ndaj njollave te ujit dhe te shiut |

Femijet do ta adhurojne kete cante!
Ndryshe nga cantat e tjera vjen me dhurate per ta | 10 lapsa aventurier dhe 6 Colorues trima!
Jo vetem kaq … Dhe nje Liber Vizatimi !!

Blerje online te sigurta ne Shqiperi | Dyqan Taxi
Qendra Tregtare me e madhe online | Bli Online
Kontaktoni ne numer | 0682141111

Lini një Përgjigje

Main Menu