Multicooker Montecasa Premium | Tenxhere me Presion

tenxhere-montecasa-premium-pro

Tenxhere me Presion | Montecasa Premium | Multicooker | Elektrik | Behu shef pa receta gatimi | Dyqan Taxi

| Gatime te shpejta dhe te shijshme |

Tenxhere elektrike me presion ju do te gatuani me shpejt, duke kursyer energjine e duke ruajtur me shume vitamina dhe minerale per ushqim te shendetshem.
Me sistem sigurie dhe me programe te cilat i programoni fare lehte ne menyre qe mos t’ju mbaj te lidhur pas vetes.

Ju mund te pergatitni vakte te shijshme dhe plotesisht te shendetsme kudo qe ju jeni mjafton te keni nje prize afer.
Keshtu ju do te gjeni nje dreke te shijshme dhe te ngrohte pasi te ktheheni nga puna, dhe me e mira nuk do t’ju mundoje shume per tu pastruar.

| Tenxherja qe pergatit ushqimin per ju | Multicooker 

montecasa premium, dyqan taxi , tenxhere me presion

Nese jeni duke kerkuar per nje menyre te lehte dhe praktike per te pergatitur te gjitha pjatat tuaja te preferuara zgjidhja eshte MulticookeMontecasa Premium qe ska nevoje per receta gatimi
E vetmja gje ju duhet te beni eshte te shtoni perberesit, zgjidhni programin dhe shtypni kohen. 


Strukture e mbyllur plotesisht, ushqimi qendron pa levizur dhe gatuhet natyrshem.
Tenxhere Elektrike me mbrojtje te sigurte per mbinxehjen.
Mban te ngrohte ushqimin dhe pas perfundimit te gatimit, ne temperature 70-80 grade celcius.

Funksion i avancuar qe mund te pergatise ushqimin per me vone.
Thjeshte percaktoni kohen kur deshironi te jete gati.
Ekran LED, zgjidhni ndermjet 18 funksioneve te programuara dhe 1 program qe mund ta percaktoni sipas deshires.

Pse kjo Tenxhere me Presion eshte zgjedhja e duhur:

1. Zevendeson shume pajisje kuzhine madje dhe vete soben.
2. Ka programe me ate te te cilave mund te gatuani me thjeshte duke shtypur vetem nje buton.
3. Kapacitet 6 litra per te pergatitur ushqim per te gjithe familjen.
4. Eshte shume e shpejte
5. Tenxhere e brendshme e cila nuk ngjit.
6. Ngroh ushqimin
7. Skuq
8. Gatuan orizin.

Specifikat | Tenxhere me Presion | Montecasa

Receta gatimi Multicooker Montecasa

Kapaciteti i tenxheres eshte 6 Litra dhe fuqia 1000 Watt
Voltazhi: 220 V.
Frekuenca: 50 hz

Gatimi me presion ruan shijen dhe vlerat ushqyese | Gatim i shpejte, njesoj si te keni nje shef ne kuzhinen tuaj.
Ekrani elektronik ne kete Tenxhere Elektrike Multicooker Montecasa Premium tregon kohen e çdo procesi gatimi pa qene e nevojshme prezenca juaj gjate gjithe kohes.

Bli tenxhere gatimi online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online | Tirane

A mund te gatuajme gjelle me multicooker ?

Po , Mund te gatuani te gjitha recetat tuaja

Si funsionon ?

Multicooker funksionon automatikisht duke hedhur perberesit dhe duke klikuar programin perkates

A mund ta vendosim me kohe ?

Sigurisht. Programi automatik zgjedh temperaturen dhe kohen e nevojshme

Lini një Përgjigje

Main Menu