Shkarko muzike | Kasetofon per makina ne shitje | Dixhital

k13-350-9

Ne Shitje | Kasetofon per makine | Makina | Ekran dixhital | Shkarko Muzike Mp3 | Dyqan Taxi

| Kasetefoni qe ju sjelle muzike cilesore ne makinen tuaj |

Music Mp3 player i cili ruan me besnikeri detajet e zerit pa i shtremberuar ato.
Porte Usb per te degjuar playlist-en tuaj te preferuar.
Shkarko muzike dhe transferoj ne usb -ne personale.

Krijoni vet ju playlist -en personale me muziken tuaj te preferuar dhe lereni te jete shoqeruesi juaj perfekt ne udhetimet me makine.
Bas me i plote dhe me i thelle, rritje ne cilesine e zerit, qartesi te instrumenteve dhe detaje te pasura. Rizbuloni muziken tuaj me kete shkarko muzike dhe degjoje ne nje tingull te vertete qe do te preke shpirtin tuaj.

Radio FM thjesht shkoni ne stacionin qe doni te degjoni.
Rrotullim 360 grade dhe ne cdo levizje kanal i ri radiofonik qe do te thote muzike dhe lajmet me te reja per ju.
Informohuni cdo cast me te rejat me te fundit ne cdo fushe.

Beni diferencen ne makinen tuaj | Vecorite

kasetofon per makine ne shitje, dyqan taxi mp3 makina shkarko muzike makina

MicroSd Card per te zgjeruar memorien pertej kufijve.
Imazhe, muzike, video pa fund, por jo vetem kaq.
Kasetofon per makine teper cilesore dhe i nje kualiteti te larte. | Makina ne shitje
Cdo gje qe ju deshironi tani mund ta beni tuajin lehtesisht.

Lidheni kasetofonin me pajisjen tuaj Smartphone me ane te Bluetooth jo vetem qe mund te degjoni muziken, video dhe cdo gje tjeter qe telefoni juaj disponon.
Ju mund t’ju pergjigjeni lehtesisht thirrjeve ne telefonin tuaj pa qene e nevojshme te largoni duart nga timoni.

Vetem me nje prekje mbi telefon dhe komunikoni lirshem me te afermit tuaj.
Lidhja Bluetooth operon ne distance te mjaftueshme per tju krijuar hapesire levizshmerie per ju. Rrotulloheni telefonin 360grade dhe vendoseni kudo ne makine lidhja me kete Kasetofon Dixhital nuk humbet.

Specifikat | Kasetofon Dixhital per Makine

Me ekran me madhesi 7” me touch screen
Lidhet me Bluetooth
Pranon audio MP3/WMA/WAV/FLAC/OGG/APE
Funksioni i mbylljes VGA.
Radio FM, lexues USB / SD
Suporton 7 gjuhe te ndryshme
Kasetofon per makine me ekran 7 inch dixhital
Altoparlant pa duar Bluetooth
Pranon video playback RM /RMVB /DVD(VOB) /VCD(DAT) /MP1 /MP2 /DIVX /XVID /MP4 /H263 /H264 /FLV /3GP /SWF /AVI /ASF/MJPEG
Lidhje pasqyre dhe fuqi 4x50W

| Ne shitje | Kasetofon Dixhital per makina me performance maksimale qe e ben me te kendshem udhetimin tuaj |

Porosite online tani ne Qendren me te madhe Tregtare Online | Dyqan Taxi
Numer kontakti: 0682141111

Funksionon me te gjitha modelet e makinave?

Po , mund ta montoni kudo nese ka vend te mjaftueshem.
Ky kasetofon ka nevoje per nje vend dyfish te gjere se kasetofonat normal

Si te shkarkoj muzike mp3 ?

Muziken mp3 e ngarkoni ne karte memorje ose usb dhe e lidhni me kasetofonin

A ka opsion per thirrjet ?

Po , ka bluetooth .

Lini një Përgjigje

Main Menu