360Grade Korse dobesimi Genie Slim Panties | Dyqan Taxi

360 grade korse dobesimi slim

Korse | Genie Slim Panties | 360grade | Korse Dobesimi | Dyqan Taxi

Veshje me forme revolucionare! | 360 grade |

korse dobesimi genie slim panties 360grade dyqan taxi 360 grade

Ju ofron komoditetin dhe lirine e te brendshmeve normale.
Kane nje panel kompresimi 360grade ekstra te gjere dhe te larte.
Vepron ne nje kend me rrotullim te plote jo vetem ne pjeset anesore.
Ju jep formen qe ju ben te dukeni shkelqyeshem dhe tregon linjat trupore tuaja.
Dizajnuar me permbajtje silikoni dhe kjo i jep mundesine te mos rreshqasin.

| Humbisni peshe pa u munduar me ushtrime te renda fizike | 

Brez dobesimi 360grade | Korse Mikrofiber ju ndihmon te humbisni peshe.
Holloni belin dhe barkun duke rritur temperaturen e trupit.
Brezi eshte i pershtatshem per tu perdorur cdo dite.
Perbehet nga nje material i bute dhe i lehte.
Keshtu ju do te keni mundesine ta vishni poshte rrobave dhe nuk do te duket.

| Do te harroni se i keni veshur | Korse 360grade |

Rrobat shkojn me se miri siper saj dhe format e trupit tuaj jane me te theksuara.
Asnje shenje nuk do te duket ne rrobat tuaja, gjithcka do te jete mese normale.
Humbisni 4 here me shpejte ne krahasim me veshjet e tjera.
Kur jeni duke ecur apo duke kryer ushtrime te ndryshme fizike.

| Korse Genie Slim | 360 grade | Mikrofiber jane projektuar duke pasur parasysh karakteristikat. e vecanta te trupit te femres. Mbulojne  pjeset me te veshtira te barkut dhe ju bejne te dukeni me bark te sheshte dhe elegante.
Eshte zgjidhja perfekte per grate qe duan te fshehin barkun. 

| Avantazhe | Korse Genie Slim |

-Dobeson dhe rimodelon belin, gjithashtu i jep dhe forme te pasmeve.
-E rehatshme
-Te ndihmon dhe ne qendrimin drejte
-Nuk duket poshte rrobave.
-Thekson format e trupit
-Djeg Kalorite e panevojshme te trupit tone

Korse 360grade me material elastik
Edhe pas perdorimit ose larjes duket njesoj si ne fillim | Nuk e humbet elasticitetin .
Sugjerohet te perdoret  kur jeni ne levizje ose beni ushtrime qe te kete rezultate.

| Specifikat | Korse Genie Slim Panties |

Materiali | 90% Najlon | 10% Material Elastik
Mbulon te gjithe Belin dhe Barkun
Pa zinxhira apo grepa shqetesues
Pluhur Fleksibel e cila ju mban te fresket dhe te thate
Mund te lahen ne makine larese (lavatrice) ose me dore.

Blerje online te Sigurta ne Shqiperi vetem prane | Dyqan Taxi |
Qendra me e madhe Tregtare online.
Kontaktoni ne | 0682141111 |

A sherben per tu dobesuar ?

Po, ndihmon ne dobesimin dhe tonifikimin e belit dhe vitheve.

Mund ta perdor gjate dites ?

Mund ta perdorni kudo, shtepi, rruges apo ne pune pasi nuk duket fare.

A mund ta laj ne lavatrice ?

Po, Mund ta lani edhe ne lavatrice me gradacion te ulet

Lini një Përgjigje

Main Menu