Kufje wireless per femije Picun E3 HD Voice

1,900 L

Ka stok

KODI: H-998779 Kategori: ,

KUFJE WIRELESS PICUN E3

Kufje wireless per femije me ngjyra dhe dizajn terheqes.

Material perforcues sigurie, rezistent ndaj renies dhe goditjes.

Dizajn i palosshem, i lehte per t’u mbajtur dhe marre me vete.

Kufjet Bluetooth Picun E3 per femije perdorin material ABS te sigurt dhe mbushese te buta, pa BPA. Shiriti ergonomik i kokes pershtatet ne menyre te perkryer me formen e kokes se femijeve.

Per te mbrojtur degjimin e femijeve, kufjet jane te kufizuara ne nje dalje prej 93 dB.

Specifika:

  • Modeli: Q2
  • Ngjyra: Roze, Blu,
  • Mikrofoni: Po
  • Njesia e drejtimit: 30 mm
  • Ndjeshmeria: 93±3dB
  • Impedanca: 16Ω±15%
  • Lloji i prizes: 3.5 mm
  • Gjatesia e linjes: 1.5 m

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Kufje

Ngjyra

Be the first to review “Kufje wireless per femije Picun E3 HD Voice”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kufje per femije e3 picun online ne dyqan taxi

Kufje wireless per femije Picun E3 HD Voice