Havit Bluetooth Headset IX200 | Mini Kufje

1,500 L

Ka stok

KODI: Havit Bluetooth Headset IX200 | Mini Kufje Kategori: , , , ,

HAVIT BLUETOOTH HEADSET IX200 | MINI KUFJE

Kufje Wireless Havit me mikrofon për telefonata pa duar dhe transmetim muzikor.

Siguron një tingull të qartë dhe punon me pajisje në një distancë deri në 10 metra. Dizenjuar ne forme te tille qe pershtatet me se miri me anatomine e veshit, duke mos krijuar bezdisje apo shqetesime gjate perdorimit.

Cilësi perfekte e zërit

Membrana e altoparlantëve Titanium 6 mm dhe chipset Airoha1526 të nivelit të lartë sigurojnë përvoja audio të qarta, të pandërprera. Janë projektuar dhe optimizuar për saktësinë e audios në secilën frekuencë për të siguruar besueshmërinë maksimale.

Karakteristikat

Marka: Havit

Modeli: IX200

Ngjyra: E zezë

Bluetooth 4.2

Diapazoni i transmetimit: 10 M

Koha e karikimit: 2 orë afërsisht

Koha e bisedës: 3,5 orë

Koha e gatishmërisë: 50 orë

Peshë e lehtë

Përshtatje e rehatshme me veshin

 

Be the first to review “Havit Bluetooth Headset IX200 | Mini Kufje”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

havit ix200 blerje online ne dyqan taxi

Havit Bluetooth Headset IX200 | Mini Kufje

WhatsApp chat