Lexues karte dhe adapter Usb-C Hub 6 ne 1 ne shitje

2,600 L

Ka stok

KODI: i-2120729 Kategori: ,

LEXUES KARTE DHE USB-C HUB 6 NE 1

Dizajn 6 ne 1 si adapter dhe lexues karte.

Pajisja ka tre porta standarde USB me shpejtesi transferimi 5Gbps duke siguruar sinkronizim te shpejte dhe transferim te dhenash , nje porte HDMI me dalje video 4K që transferon media ne sekonda me efekt 3D.

Porte hyrese mikro SD dhe TF per ruajtjen e te dhenave dhe nje lidhes karikimi per shperndarjen e energjise  per te lidhur adapterin me pajisje te tjera usb c.

Adapteri mund te karikoje pajisjet tuaja usb c ndersa keni lidhur pajisje te shumta dhe jeni duke transferuar te dhena me kete pajisje.

Materiali premium prej alumini  e ben rezistent dhe te qendrueshem adaptorin, duke i mbajtur  te sigurta pajisjet tuaja.

Lidhet lehtesisht me kompjuterin apo laptopin tuaj pa asnje pajisje shtese, thjesht plug and play.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Adaptore

Ngjyra

Be the first to review “Lexues karte dhe adapter Usb-C Hub 6 ne 1 ne shitje”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

lexues karte 6ne1 bli online ne dyqan taxi

Lexues karte dhe adapter Usb-C Hub 6 ne 1 ne shitje