Multi Adapter 5ne1 Type C ne HDTV

2,200 L

Ka stok

Adaptor multifunksional

Konvertues Type-C 3 në 1

Materiali: Aliazh alumini

Rezolucioni HDMI: 3840X2160P

KODI: adapter-Type C-ne-HDTV KATEGORIA:

MULTI ADAPTER 5NE1 TYPE C NE HDTV

Adaptor multifunksional per te shijuar ne kualitetin maksimal pamjet vizuale ne HDTV ne 4K HD.

Zgjeron portat e kompjuterit në një port dalje HDMI 4K, një port USB 3.0, një port karikimi USB-C. Porta USB 3.0 siguron shpejtësinë më të lartë të transferimit të të dhënave deri në 5 Gbps.

Pajisje me pershtatshmeri te gjere: Zgjidhje perfekte per problemin e pajisjeve te cilat nuk i mundesojne te gjitha portat hyrese.

Pershtates tre ne nje, ju lejon te lidhni MacBook tuaj me një ekran të monitorit HDMI, ndërsa lidhni gjithashtu një pajisje standarde USB dhe një kabllo karikimi USB-C.

Dizajn i qëndrueshëm: Sigurimi i përçueshmërisë maksimale dhe përmirësimi i transmetimit të sinjalit Hi-Speed.

Adapteri ka pershtatshmeri te madhe me shumicen e markave ; Apple , Huawei, Xiaomi, Asus, Dell, Razer , Microsoft etj.

Rezolucion maksimal 3840 x 2160. Suporton karikim 60w 3.0  PD.

Specifika

  • Konvertues Type-C 3 në 1
  • Materiali: Aliazh alumini
  • Hyrja: USB 3.1 tip C
  • Terminali i daljes: USB3.0 + HDMI + PD
  • Rezolucioni HDMI: 3840X2160P (4K * 2K)
  • Tensioni: Maksimumi 20
  • Rryma: Maks. 3A
  • Shpejtësia e transmetimit: 5Gbps (USB 3.0)

Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Be the first to review “Multi Adapter 5ne1 Type C ne HDTV”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Type C to HDMI HDTV TV Cable Adapter dyqan taxi

Multi Adapter 5ne1 Type C ne HDTV