Usb to Ethernet Port Adapter for Mac | MicroWin10

890 L

Ka stok

  • Windows 98SE / ME / 2000 / XP / Vista / Win7 8.
  • Linux 2.4
  • Mac OS nën v10.4.
  • Mbështetje: Windows 98SE / ME / 2000 / XP / Vista / 7 / Linux 2.4 / Mac OS x
KODI: usb-2.0-ethernet Kategori: , ,

USB 2.0 TO ETHERNET PORT ADAPTER MIKROWIN 10

Adaptori i rrjetit USB 2.0 siguron një port Ethernet për lidhje rrjeti. Adaptori konverton femrën RJ45 në mashkull USB 2.0 për të lidhur intenetin me PC përmes ndërfaqes USB. Usb 2.0 Ethernet adapter  është perfekt për kompjuterin i cili nuk ka një portë Ethernet.

Karakteristikat: USB 2 0 Ethernet adapter bli online dyqan taxi

  • Mbështetni 10Mbps dhe 100Mbps operacionin automatik të negocimit në mënyrë N.
  • Në përputhje me versionin e ndërfaqes USB 1.0 / 1.1 / 2.0
  • MAC i integruar i shpejtë Ethernet, klip fizik dhe marrës në një çip
  • Mbështet kontrollin e rrjedhës së plotë të dyfishtë (IEEE 802.3x)
  • Mbështet logjikën e zbulimit të pezullimit / rifillimit
  • Mbështetje: Windows 98SE / ME / 2000 / XP / Vista / 7 / Linux 2.4 / Mac OS x

Vjen me CD të drejtuesit dhe manualin e përdorimit.


Bli Online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Ngjyra

Be the first to review “Usb to Ethernet Port Adapter for Mac | MicroWin10”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

usb 2 0 adaptor bli online ne dyqan taxi

Usb to Ethernet Port Adapter for Mac | MicroWin10