HDMI cable per TV 1.5m | HDTV | Bli online

790 L

Ka stok

 • Transferim i sinjalit optimal.
 • Ndertuar me materil i cili ndihmon ne ruajtjen e integritetit dhe pastertise se sinjalit dixhital.
 • Cilesi tingulli dhe figure identike me origjinalin.
 • Kabllo i certifikuar, me shpejtesi te larte dhe cilesi 1080p Full HD.
KODI: HDTV-cable-male-to-male Kategori: , ,

HDMI CABLE PER TV 1.5M

Hdmi extension cable types 2.0 | Fishe Hdmi per Tv 1.5m male to male | HDTV

Kabllo HDMi Male to male me shtrese te jashtme PVC te qendrueshme, te zeze dhe lidhes te lemuar rezistent ndaj korrozionit. Transferim i sinjalit optimal, ndertuar me materil i cili ndihmon ne ruajtjen e integritetit dhe pastertise se sinjalit dixhital.
Cilesi tingulli dhe figure identike me origjinalin. Kabllo i certifikuar, me shpejtesi te larte dhe cilesi 1080p Full HD.

Krijoni nje ambjent te ngrohte dhe te bukur te premteve me miqte, te afermit ose familjen tuaj. Shihni filmat, ose ndiqni ndeshjet tuaja te preferuar ne cdo moment qe ju deshironi me cilesine me maksimale qe mund t’i shihni kudo.

Lidhni laptopin, aparatet fotografike me laptopin etj.

HDMI EXTENSION CABLEhdmi extension cable

Ofrimi i audios dhe videos kristal i qartë, dixhital përmes një kabllo të vetëm.

HDMI thjeshton në mënyrë dramatike kabllon dhe ndihmon në sigurimin e konsumatorëve me përvojën më të lartë per te pare filmat, apo ndjekur TV show tuaj te preferuar.

Kabllo HDMI male to male me shpejtësi të lartë HDMI me Ethernet janë krijuar për të përmbushur standardet e performancës me te mire te mundshme qe ju mund te keni. Ato janë në përputhje me të gjitha versionet e mëparshme.

SUPORTON FULL HD | HDMI CABLE WITH ETHERNET

Specifikimi i ri mundëson që kablloja HDMI të suportoj rezolucione jashtëzakonisht të larta HD, në mënyrë efektive . Suporti ndaj full HD lejon ndërfaqen HDMI të transmetojë përmbajtje dixhitale në të njëjtën rezolucion si sistemet më të fundit të kinemasë dixhitale.

A ka lloje të ndryshme të kabllove HDMI ? | 4 Types of hdmi 2.1

Megjithëse ne fillim mund te duket paska e veshtire per te gjetur një kabllo HDMI ideale,ne të vërtetë do te jete e thjeshte sepse ka vetëm katër lloje për t’u marrë parasysh: shpejtësia e lartë me Ethernet.

Shpejtësia e lartë pa Ethernet, shpejtësia standarde me Ethernet dhe shpejtësia standarde pa Ethernet.

Gjëja e rëndësishme për të mbajtur mend është gjithmonë duhet të zgjidhni një kabllo me shpejtësi të lartë për të siguruar që kabllo mbështet teknologjitë aktuale.

NGJYRA TE BUKURA | ULTRA HIGH SPEED HDMI

 • Shihni filmat tuaj te preferuar me familjen HDMI tani mbështet hapësira me ngjyra të dizajnuara posaçërisht për aparate fotografike dixhitale, duke mundësuar dhënien më të saktë të ngjyrave kur shikoni fotot dixhitale.
 • Gjithashtu ngjyrat do te jene te ndezura dhe do i bejne serialet dhe filmat akoma edhe me interesant per t’i ndjekur.
 • Te vegjlit tuaj do te jene te kenaqur dhe jashtzakonisht shume te perqendruar te kukullat e tyre te preferuara.

hdmi 2 0 cableHDMI CABLE TYPES ARE DIFFERENT | ETHERNET CHANNEL

Dvd Players | Video game consoles | Portable devices | Home theater | The best video resolution ultra hd | Source device

Specifikimi HDMI 1.4 shton një kanal të dhënash në lidhjen HDMI, duke mundësuar një komunikim me dy drejtime me shpejtësi të lartë.

Pajisjet e lidhura që përfshijnë këtë veçori mund të dërgojnë dhe marrin të dhëna përmes 100 Mb / sek Ethernet, duke i bërë ato menjëherë të gatshme për çdo aplikacion të bazuar në IP.

Çfarë është një kabllo HDMI?

High speed hdmi cable

Një kabllo HDMI (Ndërfaqe Multimedia me Definicion të Lartë) mbart video dhe audio dixhitale. Ky lloj i kabllit 19-pin siguron pamjen dhe tingullin më të qartë të disponueshëm për lidhjen e burimeve të videos me definicion të lartë. Si kompjuterët dhe kutitë e TV satelitor dhe kabllor me aftësi HD në HDTV, me shfaqje HD.

 

HDMI 2.0 CABLE DIFFERENT TYPES

Game Console | Cables length

Kabllot HDMI transferojnë si audio dhe video me definicion të lartë përmes një kabllo të vetme. Të gjithë kabllot HDMI janë në thelb të njëjta, pavarësisht se çfarë versioni keni, ato lidhin televizorin tuaj HD dhe pajisjet audio / video të tilla si Blu-ray player, Xbox, Playstation, Apple TV ose media player të tjerë. Në thelb lejojnë që një sinjal i të dhënave të dërgohet nga pajisja juaj media në televizorin tuaj.

CABLE HDMI CILESOR DHE REZISTENT PER TV TUAJ

Standard HDMI Cable high dynamic range hdr | The best Cable HDMI Extension 2.0

Kablloja HDMI me shpejtësi të lartë siguron një lidhje të besueshme, me cilësi të lartë midis komponentëve audio dhe video.

Duke qene e projektuar një veshje të qëndrueshëm të derdhur PVC, dhe lidhje të qëndrueshme ndaj korrozionit me mbrojtje V3.

Ky kabëll HDMI vazhdimisht ofron cilësi të shkëlqyeshme të fotos dhe zërit për te gjithe ata te cilet deshirojne te shohin filmat, ndeshjet, serialet e tyre te preferuara.

Përvojë e plotë HDkabell-hdmi-cilesor

Ndërfaqja Multimedia me Definicion të Lartë (HDMI) është bërë normë për pajisjet dixhitale HD.

Kombinon audio dhe video në një kabllo të përshtatshme te vetme. Kjo kabllo HDMI me shpejtësi të lartë lidh shpejt një gamë të gjerë të pajisjeve HDMI.

Përdorimi i materialit PVC dhe konektorëve rezistentë në korrozion. Të veshur me ar, japin transferim optimal të sinjalit me nje cilesi maksimale e cila do ju beje te ngeleni i kenaqur.

Ky HDMI cable ndaj sinjalit dixhital siguron cilësi të zërit dhe fotos. Kablli HDMI gjithashtu vjen me një shtresë të jashtme të qëndrueshme, të zezë, PVC dhe mbrojtëse. E cila mbron nga ndërhyrjet e jashtme, duke ndihmuar në ruajtjen e integritetit dhe pastërtisë së sinjalit dixhital.

I pajtueshëm me standardet HDMI

Për shkak se është në përputhje me të gjitha standardet e mëparshme HDMI. Kablloja HDMI mund të përdoret me të gjitha pajisjet HDMI. Kur lidhni dy pajisje me standarde të ndryshme HDMI, ato automatikisht do të gjejnë lidhjen më të mirë të disponueshme.

Sinkronizimi i audios dhe videos

Kablli gjithashtu ofron sinkronizim dinamik të rrymës video dhe audio: ai mund të japë dy rryma video (pamje dyshe) njëkohësisht dhe deri në katër rryma audio njëkohësisht.

Luani lojërat me ekran të madh | Cable Extension HDMI Forum 2.0

Përvoja e lojrave me ekran të madh
Gëzoni tërë nivelin e ri të veprimit dhe aventures së Lojërave që dëshironi. Luani ne ekranin  më të Madh me qartësi HD.

CABLE HDMI me shpejtësi të lartë  janë krijuar për të transmetuar sinjale dixhitale video dhe audio HDMI. Kabllot Pro Series janë të dizajnuara me lidhje unike TPE qe do te thote Thermo

Plastic Elastomer me profil të ulët dhe kabllo ekskluzive 3 AWG ekskluzive ALOGIC. E cila mjaft fleksibile me një rreze të ulët të kthesës. Të cilat ofrojnë një dizajn të lehtë për t’u përdorur që mundëson përdorimin në hapësirë ​​të kufizuar në raftet e pajisjeve, mobiljet AV dhe montimin në mur / shfaqje të montimit të sondazhit.

kablli hdmi full hdKABELL IDEAL PER TE PARE FILMAT TUAJ TE PREFERUAR

 • Kabëll shumë fleksibël i cili eshte shume praktik dhe i perbere nga nje material cilesor. I cili eshte dhe shume rezistent i cili do e beje eksperiencen tuaj akoma edhe me cilesore.
 • Lidhëset me profil të ulët TPE (Thermo Plastic Elastomer), i cili siguron një kapje të rehatshme dhe lehtësi në përdorim në hapësira të kufizuara.
 •  Përputhet me specifikimin HDMI Ver 2.0.
 • Shkalla e të dhënave deri në 10.2 Gbps.
 • Ritmet e rifreskimit në 120Hz.
 • Thellësia e ngjyrës në 48 bit – 16 bit për ngjyrë
 • HDMI Ethernet Channel mund të përfitojë nga pajisjet e mundësuara me IP pa një kabllo të veçantë Ethernet.
 • Mbështet 3D dhe Full HD
 • Mbështet ARC (Audio Return Channel, i cili lejon një host HDMI të transmetojë të dhëna audio në rrjedhën e sipërme duke eleminuar nevojën për një kabllo audio të veçantë
Karakteristikat | HDMI SPECIFICATION CABLE TYPES
 • Mbështet definicionin e lartë 1080p, për të shfaqur me saktësi ngjyra natyrale, të gjalla.
 • I pajtueshëm me formatet audio dixhitale të kompresuara pa humbje.
 • Sigurojn transferimin optimal të sinjalit.
 • Kabllo me përputhje të dyfishtë me HDMI mbron nga EMI / RFI.
 • E përsosur si për video me definicion të lartë, ashtu edhe për format standarde të videos.
 • Në përputhje me të gjitha versionet e mëparshme.
 • Kategoria 2 e çertifikuar.

Dyqan Taxi | Zgjedhja juaj me e mire!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Fishe HDMI

Be the first to review “HDMI cable per TV 1.5m | HDTV | Bli online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Fishe HDMi 1.5m male to male HDTV Dyqan online Dyqan Taxi

HDMI cable per TV 1.5m | HDTV | Bli online