Fishe HDMi mini ne HDMi – High Speed Cable – Blerje Online

790 L

Ka stok

Mini kabllo me shpejtesi te larte Hdmi ne Hdmi. Punon me HDTV, kamera dixhitale, mp3 player dhe pajisje te tjera HDMi. Ploteson standartet me te fundit HDMi 4K Video me 60 HZ. Suporton 3D dhe return audio.

KODI: Fishe-hdmi-mini-ne-hdmi Kategori: ,

FISHE HDMI MINI NE HDMI- HIGH SPEED CABLE

Fishe Hdmi mini ne HDMi – High speed Cable

Mini kabllo me shpejtesi te larte Hdmi ne Hdmi. Punon me HDTV, kamera dixhitale, mp3 player dhe pajisje te tjera HDMi. Ploteson standartet me te fundit HDMi 4K Video me 60 HZ. Suporton 3D dhe return audio.
Kombinon audio dhe video ne je kabloo te pershtatshme. Mund te luani permbajtje nga aparati juaj fotografik me definicion te larte.


Dyqan Taxi | Zgjedhja juaj me e mire!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Fisha

Be the first to review “Fishe HDMi mini ne HDMi – High Speed Cable – Blerje Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

fishe hdmi mini ne hdmi high speed cable

Fishe HDMi mini ne HDMi - High Speed Cable - Blerje Online