Kufje gaming per femije | GM 006

1,400 L

Ka stok

  • Sigurojnë rehati afatgjatë.
  • Siguron tingull dhe bas të qartë për lojë reale.
  • Ideale per femijet tuaj.
  • Dhurata perfekte.
KODI: 3838646206428 Kategori: , , , ,

KUFJE GAMING PER FEMIJE GM 006

Mikrofon me perpikmeri të lartë HD dhe performancë e shkëlqyeshme e zërit. Priza standarde 3.5 mm, e nikeluar I pajtueshëm me PS4 / smartphone / PC. Ka stereo për një përvojë më të mirë të dëgjimit të muzikës.

KUFJE IDEALE PER FEMIJE

Dizajn ergonomik dhe me jastëkë te butë të veshit për rehati maksimale. Doreza e zgjatur e mikrofonit mund të rregullohet në 120 gradë.Nje nga aksesoret kryesor te lojërave janë kufjet, të cilat janë shumë të përshtatshme për fëmijët për të luajtur lojëra, për të dëgjuar muzikë.

Mikrofoni fleksibël mund të pozicionohet saktësisht, mikrofoni ka ndjeshmëri të lartë të marrjes dhe partneri juaj mund ta dëgjojë qartë zërin tuaj.

Specifikat:gm006 kufje gaming
  • Sigurojnë rehati afatgjatë.
  • Siguron tingull dhe bas të qartë për lojë reale.
  • Ideale per femijet tuaj.
  • Dhurata perfekte.

    Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Kufje gaming per femije | GM 006”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Kufje gaming per femije GM 006

Kufje gaming per femije | GM 006

WhatsApp chat