Kufje me bluetooth dhe pa tela Baseus | Bli Online

3,500 L

Ka stok

  • Marka: Baseues.
  • Versioni i Bluetooth: 5.0.
  • Kapaciteti i baterisë per kutine e tyre : 450mAh.
  • Bateria e kufjeve reziston per 100 ore.
  • Ngjyre e zeze.

KUFJE ME BLUETOOTH DHE PA TELA BASEUS W09

Kufjet me bluetooth pa fishe kane si karakteristike kryesore ose dallim te tyre karikimin magentik. Ato mund te lidhen me cdo porte USB, pavarsisht se ku ndodheni.

KUFJET PA FISHE BASEUES – BLI ONLINE

Keto kufje kane nje peshe shume te vogel deri ne 15 g te cilat behen shume te pershtashme per t’u mbajtur kudo me vete.

Mund te lidhen me dy paisje te ndryshme njekohesishte.

Ato krijojne lidhje automatike me paisjet elektronike.

Butoni i ketyre kufjeve eshte shume multifunksional.

Tinguj me cilësi të lartë falë Bluetooth 5.0

I pershtatshem per shumicën e pajisjeve (IOS, Android, Microsoft)

Bateria e kutise se kufjeve duron deri ne 100 ore pa karikim pasi ka marre karikimin e plote.

Ju mund te degjoni muzike me kufje pa nderprerje deri ne 3 ore.

Dizajn shume elegant dhe modern.

SPECIFIKAT

Marka: Baseues.kufje bluetooth sensore celular baseus bli online dyqan taxi

Portable.

Mund te beni telefonata dhe te degjoni muzike.

Ulni dhe Rrisni volumin e zerit.

Mund te perdoren ne cdo moment qe levizni.

Perbehen nga sensore shume ndijues.

Lidhen me ane te bluetooth me paisjet e tjera elektronike.

Marrin karikim te plote per 1 ore e gjysem.

Shume praktike dhe funksionale.

Versioni i Bluetooth: 5.0

Kapaciteti i baterisë per kutine e tyre : 450mAh

Bli Mire, Bli Online ne Dyqan Taxi dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Kufje

Ngjyra

Be the first to review “Kufje me bluetooth dhe pa tela Baseus | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kufje bluetooth sensore celular baseus bli online dyqan taxi

Kufje me bluetooth dhe pa tela Baseus | Bli Online