Kufje me Bluetooth 5.0 | TWS Wireless Headphones P85

2,000 L

Ka stok

KODI: i-2120731 Kategori: ,

KUFJE ME BLUETOOTH 5.0 | TWS HEADPHONES

Kufje me Bluetooth P85 mund te lidhen vecmas me pajisjet e tjera.

Lidhje me e shpejte dhe e qendrueshme, duke siguruar sinjal te forte dhe muzike stereo me cilesi te larte.

Pas perdorimit vendosni kufjen ne kutine e karikimit dhe kufja do te mbyllet automatikisht duke hyre ne modalitetin e karikimit automatik derisa te jete karikuar plotesisht.

Perdorimi i nje cipi te permiresuar arrin te jape cilesi te shkelqyeshme te tingullit Hi-Fi.

Dizajni i kufjeve perputhet me strukturen e veshit duke mos krijuar bezdisje gjate perdorimit per nje kohe te gjate.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Kufje

Ngjyra

,

Be the first to review “Kufje me Bluetooth 5.0 | TWS Wireless Headphones P85”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mini bluetooth headset tws p85 ne shitje online ne dyqan taxi

Kufje me Bluetooth 5.0 | TWS Wireless Headphones P85