Kufje inPods 12 | True wireless stereo V5.0

1,500 L

Ka stok

 • Koha e punës: 2-3 orë.
 • Koha e gatishmërisë: 100 / orë për një vesh dhe 60 / orë për të dy veshët.
 • Koha e karikimit: 1-1,5 orë.
 • Kapaciteti i vetëm i baterisë së kufjes: 35mAh.
 • Kutia e ngarkuesit Betty: 300mAh.
 • Distanca wireless: 10m.
KODI: kufje-inpods-12 Kategori: , ,

KUFJE INPODS 12 MACARON 

Kufje inPods 12, nje nga modelet e kufjeve me te kerkuara per momentin. Vine per ju me nje cilesi dhe rezistence te larte, me cmimin me te mire online vetem ne Dyqan Taxi.

TRUE WIRELESS STEREO V5.0kufje inpods me wireless 12 blerje online dyqan taxi

 • Modeli: i12
 • Bluetooth: V 5.0+ EDR
 • Koha e punës: 2-3 orë.
 • Koha e gatishmërisë: 100 / orë për një vesh dhe 60 / orë për të dy veshët.
 • Koha e karikimit: 1-1,5 orë.
 • Kapaciteti i vetëm i baterisë së kufjes: 35mAh.
 • Kutia e ngarkuesit Betty: 300mAh.
 • Distanca wireless: 10m.
 • Telefonat celularë të përputhshëm: kufjet janë në përputhje me huawei, Android, IOS, Microsoft, etj., 100% e telefonave celularë me Bluetooth.
Paketa perfshine:

1 * Një palë kufje me Bluetooth.
1 * kuti karikimi.
1 * kabllo karikimi.
1 * Manuali i Përdoruesit.


Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online !

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Ngjyra

Be the first to review “Kufje inPods 12 | True wireless stereo V5.0”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kufje inpods 12 bli online dyqan taxi

Kufje inPods 12 | True wireless stereo V5.0